Загальне зібрання радіоаматорів  Вінниччини 2013
       


    


Матеріали ВОВ ЛРУ
Сайт UT0NN для
радіоаматорів Вінниччини
       Коротко про зібрання:
       1. UT5NM прозвітував про доходи та витрати ВОВ ЛРУ за останній рік, залишок коштів на звітну дату.
       2. Тренер по спортивній радіопеленгації м. Вінниці Зеленюк Едуард Вікторович розповів про відкриття двох груп у місті (діти та дорослі), запланований ЧЄ серед молоді у 2014 році також у місті та про сам спорт, який пропогандує здоровий спосіб життя.       3. За відсутності UT7NW (?), UT5NM підвів підсумки потужних виступів наших в ЧУ 2013. Підкреслив важливість роботи на команду. Проведена розширена процедура нагородження:
       - радіоаматорів, котрі хоча б один раз увійшли в обласний залік (8 присутніх на фото із 16-ти загалом, яким нагороди буде передано) - медаль + диплом;
       - трійки найбільш "заслужених" по підсумках усіх трьох ЧУ 2013 (UT5NM, UT8NT, UT0NN) - велика медаль + диплом;
       - перші трійки серед наших по категоріях в кожному ЧУ - диплом.
       Було нагороджено також присутніх радіоаматорів (котрі не були в Козятині) за Кубок Жидковського 2013 (UT7NI, UT4NY, UT5NA).
       4. UT8NV доповів про змагання "Вспомним друзей ушедших", заплановані заходи з відзначення у 2014 році 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченко та запропонував отримати спеціальний позивний сигнал EM200NT.


       5. UT7NS повідомив, що за останній рік померло 6 наших аматорів та з'явилося 6 нових. За цей час було проведено 50 обласних "круглих столів", на яких зазвичай присутньо 25-30 радіоаматорів.
       6. UT4NR запропонував перераховувати і надалі 30 грн. у ЛРУ та дізнався більш детально про ситуацію з проведенням Ради ЛРУ в Затоці.
       7. На розширеному засіданні Ради ВОВ ЛРУ було вирішено залишити загальні внески на 2014 рік у розмірі 70 грн.
       Загалом на зібранні було присутньо близько 55 радіоаматорів області. Під час перерви, як завжди - сплата членських внесків, QSL-обмін, радіоярмарка.
73! de UT0NN