Літні конференції радіоаматорів Вінницької області 30 липня 2016 року

   


    


Матеріали ВОВ ЛРУ
Сайт UT0NN для
радіоаматорів Вінниччини
    Близько 55 радіоаматорів області (дещо більше, ніж на попередніх літній та осінній конференціях 2015 року) відвідали в цей день велику залу Вінницького  міжрегіонального вищого професійного училища. При цьому, на кожній із конференцій (ГО "ВОВ ЛРУ" та ГО "ВОСТР") було представництво із понад 50-ти делегатів з врахуванням доручень.    1.    Конференція ГО "ВОВ ЛРУ"
    1.1. Обговорення та затвердження звіту голови Ради ГО "ВОВ ЛРУ" UT8NV за період між конференціями. Тези виступу дивитися тут. Затверджено одноголосно ( усі рішення по ГО "ВОВ ЛРУ приймалися одноголосно).   
    Виступи Членів Ради:
    UT7NY в першу чергу проінформував з документальним підтвердженням про діяльність ЛРУ, починаючи із 2012 року. Зокрема зауважив, що ще в 2012 році Конференція ЛРУ пройшла за участі всієї України, а потім деякі конференції складалися із 20-25 осіб. Навів приклад, які зухвалі методи були у керівництва ЛРУ для недопущення наведення порядку та недопуску для участі у останній конференції, а також уникнення виконання рішень судів. У тому числі зачитав скаргу у виконанні UT3UY та UT5NM, яка прийшла на UT7NY на роботу. Зауважив, що в ЛРУ зараз прослідковується просто родинний бізнес та ніхто не може знати, яке фінансування приходить на ЛРУ по договорах та які заходи по них ЛРУ повинна виконувати. Подякував в лапках UT5NM та КО за мобілізацію аматорів області. Обгрунтував, для чого необхідний обласний радіоклуб (ГО "ВОСТР"). Відео епізоди з виступу дивитися тут.
    UT7NS в першу чергу поздоровив іменинників та провів аналіз представництва ЛРУ по областях на сьогодні. В 3-х областяк таке представництво відсутнє, ще в 5-х - воно не більше 10-ти осіб. Така ситуація склалася через не визнання керівництвом ЛРУ деяких обласних колективів та сильну втрату довіри до ЛРУ пересічних радіоаматорів (фактично теж саме, що й у нашій області). Відео епізоди з виступу дивитися тут.
    UT0NN спочатку доповнив інформацію UT7NS про найбільший з обласних колективів, які в ЛРУ залишилися - колектив Запорізького ОВ, на вимоги якого керівництво ЛРУ "начхало". Прозітував про роботу як члена Ради між конференціями та довів інформацію про наші спортивно-масові заходи. Тези виступу дивитися тут.
    UT8NT поділився враженнями як один із організаторів та учасників меморіалу "Винахіднику радіо - 190 років", закликав наших аматорів прогресувати. Відео епізоди з виступу дивитися тут.
    UT4NY прозітував про роботу QSL бюро між конференціями. Було також в черговий раз зазначено, що відповідно до політики керівництва ЛРУ, задекларовано, що  після 15 березня цього року QSL-картки через бюро ЛРУ будуть отримувати лише ті радіоаматори, котрі заплатили внески та визнаються членами ЛРУ. Проте, в області така кількість мізерна. Основний масив OSL, принаймні на сьогодні, приходить в Україну через бюро ЛРУ. Водночас, вже відправлялася пошта наших аматорів через ГС "ВРЛ", а також, невелика кількість через бюро ГС "ВРЛ" їх отримана.
    US0NZ в першу чергу, подякував в лапках тим радіоаматорам області, котрі вносять деструктив в колектив радіоаматорів. Відео епізоди з виступу дивитися тут.
    1.2. Затвердження "Акту обліку та використання коштів ГО "ВОВ ЛРУ" за період з листопада 2015 року по 30 липня 2016 року.
    1.3. Прийняття рішення про ліквідацію ГО "Вінницьке ОВ ЛРУ" реєстраційний номер №1363059 від 14.06.2012 року (реєстрація, як ВП ЛРУ) на підставі рішення загальних зборів ГО ВОВ ЛРУ від 21.11.2015 року та загальної ситуації, що склалась в ЛРУ (ігнорування вимог членів організації, відсутність звітування про використання коштів, не виконання рішень судів, шантаж з QSL-обміном, тощо).
    1.4. Призначення ліквідаційної комісії ГО "ВОВ ЛРУ" - проголосовано за склад із UT8NV, UT7NY, UT7NS.
     1.5. Визначення правонаступною організацією ГО "Вінницький обласний спортивно-технічний радіоклуб".
    1.6. Прийняття рішення про передачу залишків коштів, відповідно до "Акту обліку та використання коштів ГО "ВОВ ЛРУ"" у розпорядження ГО "ВОСТР", як організації, призначеної правонаступницею, для забезпечення її діяльності у 2016 році. Умовою передачі стало те, що членські внески у розмірі 50 грн. тих членів ГО "ВОВ ЛРУ", які не подадуть заяви на членство у ГО "ВОСТР", будуть їм поверненні за особистим письмовим зверненням.  Саме така сума із кожного внеску членів ГО "ВОВ ЛРУ" була "заморожена" та не перерахована в ЛРУ відповідно до Рішення Ради http://www.vinradio.ho.ua/page170.html Від того часу не було жодного зверенення від членів про перерахування особистих внесків на рахунок ЛРУ. Із присутніх на конференціях також не було жодної вимоги забрати частину свого внеску (50 грн., які попередньо були заплановані для перерахунку в ЛРУ). Однак, такі вимоги ще можуть бути подані. Усі із присутніх в залі членів ГО "ВОВ ЛРУ" забажали бути у ГО "ВОСТР".

    2.    Конференція ГО "ВОСТР"
    2.1. Оприлюднення списку членів ГО "ВОСТР" та прийняття в члени організації тих радіоаматорів, які подадуть заяви на конференції. Членські внески на 2016 рік у розмірі 50 грн. приймалися тільки у тих радіоаматорів, котрі не були членами ГО "ВОВ ЛРУ" у 2016 році. Для тих, хто був членами ГО "ВОВ ЛРУ" у 2016 році, у якості внесків зараховуються кошти, що передаються у розпорядження ГО "ВОСТР". По закінченні конференції  ГО "ВОСТР" вже нараховував близько 75 членів.

    2.2. Звіт голови ради ГО "ВОСТР" UT8NV про діяльність організації з моменту її реєстрації. В ході обговорення UT0NN було також ще раз наголошено, що ГО "ВОСТР" є організацією із юридичним статусом, яка не є у підпорядкуванні інших організацій. Вона створена як наш обласний радіоклуб для організаційних, можливості проведення і фінансування різноманітних радіоефірних та інших заходів відповідно до Статуту. При цьому, членські внески не "розчеплюються" як це було раніше в ГО "ВОВ ЛРУ", а усі залишаються в обласній касі на внутрішні потреби.
     Радіоаматори в залі були за збереження обласного колективу, враховуючи недовіру до ЛРУ та відповідно до цього певну обережнісь щодо вступу в іншу загальноукраїнську організаю - ГС "ВРЛ". Стало видно, що не лише QSL-картки потрібні радіоаматорам області (чим шантажує усіх на сьогодні ЛРУ).
    2.3. Вибори нового голови Ради ГО "ВОСТР" (пропозиції та обговорення кандидатури голови ради). На голову Ради запропонована була лише одна кандидатура - UT8NV. Проголосовано практично одноголосно (1 утримався - UT8NV).
    2.4. Вибори, за поданням новобраного голови ради, нового складу членів Ради ГО "ВОСТР". Запропононано та одноголосно обрано повністю ідентичний склад ради, який був до цього в ГО "ВОВ ЛРУ" (UT7NY - заступник, UT7NS - секретар, UT0NN, UT8NT, US0NZ, UT4NY - члени). Відео епізод дивитися тут.
    2.5. Затвердження "Акту передачі коштів від ГО "ВОВ ЛРУ" у підзвіт ГО "ВОСТР".
    2.6. Затвердження плану роботи ГО "ВОСТР" на 2016-2017 рік (додається).

    3.    Відокремлений підрозділ Громадської спілки "Всеукраїнська радіоаматорська ліга" у Вінницькій області
    3.1. Виступ Голови відокремлено підрозділу UT7NY щодо діяльності ГС "ВРЛ" та переваги для її членів.

    4.    Загальна частина конференцій
    4.1. Нагородження наших переможців за участь у змаганнях "Кубок Жидковського 2016" - UT4NY, UT5NC, UT8NV; Меморіалі UR104 "Згадаємо друзів..." - UT8NQ, UT3NK, UT7NS  (проводили UT0NN та UT8NT).
    4.2. Підсумки меморіалу "Винахіднику радіо - 190 років" (UT0NN). Тези з виступу дивитися тут. Нагородження бумажними дипломами 9-ти операторів спецстанцій EN1NML- EN9NML (проводили UT8NT та UT0NN).  Відео епізод дивитися тут.


    4.3. Оголошення та передача спонсором UT7NY грошової нагороди у розмірі 200 грн. найкращому учаснику CQ WPX CW contest 2016 - UT3NK. Відео епізоди дивитися тут.
   4.4. Проведення конкурсу на кращий отриманий радіоаматорський диплом (рішення конкурсної комісії та нагородження переможця призом від UT9NT). Переможцем став UR5NJW. Відео епізоди дивитися тут.
    4.5. Виступ та деяке нагородження від UR5NJW.    4.6. Виступ UR5NV із запрошенням усіх радіоаматорів області на Хемфест в Степашки. Відео епізоди дивитися тут.
    4.7. Радіобазарчик.
    4.8. Дружній фуршет.
    Зазначена вище інформація не претендує на "істину останньої інстанції". Більш чітке інфо буде занесено в протоколи Конференцій.
    Всі фото від UT0NN дивитися тут. Фото від UT7NI дивитися тут.
    73! de UT0NN