Осіння конференція радіоаматорів Вінниччини 2016

   


    


Матеріали ВОСТР
Сайт UT0NN для
радіоаматорів Вінниччини
    Конференція відбулась 19-го листопада з 9 до 13-ї години за тією ж адресою, що і попередня літня - Стрілецька 5. З вітальним словом до делегатів конференції звернувся голова ради громадської організації „Вінницький обласний спортивно-технічний радіоклуб” Валерій Марценюк (UT8NV). Він повідомив, що ця конференція підводить підсумок діяльності громадської організації за період, що пройшов з літньої конференції. На тій конференції громада радіоаматорів Вінниччини вирішила більшість поточних питань своєї діяльності. В той же час відповідно до плану діяльності  здійснювалась поточна робота та проведено декілька заходів:
    1. Проведено три засідання Ради обласного радіоклубу, на яких розглядались поточні питання виконання плану діяльності, здійснювалось формування бюджету доходів та витрат, здійснювалась взаємодія із керівництвом ГС ВРЛ, ІАРУ та державними обласними структурами. 
    2. Відповідно до плану регулярно проводились „круглі столи” радіоаматорів Вінниччини та здійснювалась координація взаємодії членів організації з УДЦР у частині отримання та продовження дозволів.
    3. Успішно проведені спортивно-аматорські заходи у частині організації радіоаматорського фестивалю на базі відпочинку „Ювілейний” у селі Степашках та  меморіалу „90 років Лукича, U5NM”.
    4. Здійснювалось поточне забезпечення роботи QSL-бюро шляхом отримання, видачі та відправки пошти.
    5. Проводилась взаємодія з департаментами обласної адміністрації у частині вирішення питань відновлення в області військово-патріотичної роботи та підготовки спеціалістів зв’язку.
    Робота конференції відбувалась за оголошеним Порядком денним:
1. Виступи голови та членів ради з інформацією про справи радіоклубу.
2. Голосування за розмір внеску, бюджет та План на 2017 рік (з уточнюючими пропозиціями).
3. Інформація щодо ГС ВРЛ (ut7ny) і EURAO (ut8nv).
4. Нагородження по Меморіалу Лукича (ut8nt, ut7ny)/
5. Нагородження по Радіоінформ-тесту (ut8nv).
6. Різне (нагородження ur5nv плюс приз від ut9nt, виступи).
7. Радіобазар та дружній фуршет
    Більш детальна інформація  з окремих напрямків роботи в подальшому була надана у виступах членів Ради UT7NY, UT0NN, UT7NS, UT4NY. Після завершення виступів членів ради була вибрана мандатно-лічильна комісію у складі UT7NY та UT8NT після чого робота конференції була продовжена відповідно до пункту 2 порядку денного.
    Для голосування по розміру внесків на 2017 рік радою радіоклубу було запропоновано залишити цей внесок на попередньому рівні 70 грн. Надійшло іще дві пропозиції встановити річний внесок у розмірі 50 та 100 грн. Більшістю голосів присутніх на конференції членів ГО „ВОСТР” був підтриманий розмір внеску 100 грн.
    В подальшому був затверджений бюджет організації на період з 30.07.2016 року по 30.03.2017 року. В уточнення пропозицій ради було проголосовано включення до проекту бюджету пункту витрат по виготовленню іменних сертифікатів членів ГО „ВОСТР”.
    Відносно уточнення плану діяльності обласного радіоклубу на 2017 рік була підтримана пропозиція В.Даниша (UT0NN) прийняти участь у Чемпіонатах України 2017 року у зв’язку із зміною організації, яка буде їх проводити із ЛРУ на Український контест клуб.
    Після оголошеної перерви, на якій здійснювалось приймання заяв та внесків як в ГО „ВОСТР” (прийнято іще 5 нових членів організації – загальна їх кількість досягла 80), так і в ГС ВРЛ, відповідно до порядку денного конференція перейшла до нагороджень учасників першості по меморіалу „90 років Лукичу, U5NM” та переможців із підгрупи вінничан в „Радіоінформ-тесті 2016”. За  1-3 місця зайняті у щорічному тесті газети „Радіоінформ” дипломами газети та книгами були нагороджені:
1 місце -  Василь Даниш (UT0NN, диплом газети плюс книга В.Кірсея „Радіоаматорство на межі змін”);
2 місце -   Петро Бунич (UT0NB, диплом газети плюс книга Дж.Деволдера „Етика та правила роботи радіоаматорів в ефірі”);
3 місце – В.Чуб (UR5NT диплом газети плюс книга В.Марценюка „Антени для початкуючих радіоаматорів”).
    В подальшому відбулось нагородження І.Сінчука (UR5NV) дипломом ради ГО „ВОСТР» та призом від UT9NT за активну позицію по згуртуванню радіоаматорів Вінницької області і проведення хемфесту у Степашках.
    Осіння зустріч радіоаматорів Вінниччини завершилась дружнім фуршетом.

Валерій Марценюк, UT8NV