Матеріали ВОВ ЛРУ
Звітно-виборна конференція ВОВ ЛРУ 2012
       


    


Матеріали ВОВ ЛРУ
Сайт UT0NN для
радіоаматорів Вінниччини
       Важлива подія відбулася для радіоаматорів Вінниччини! Окреслимо її основні моменти для радіоаматорів, які із різних причин не були на конференції та загальному зібранні присутні.
       Тимчасовим ведучим конференції було призначено UT5NM, секретарем - UT7NS.
       Першим із звітом виступив UT4NZ, який зазначив про значні здобутки ВОВ та наших радіоаматорів загалом за останні два роки. Подякував у першу чергу раді обласного відділення за підтримку та плідну роботу. В знак подяки за два відданих роки на посаді UT4NZ вручено пам'ятний сувенір.
       У зв'язку з тим, що UT7NW затримався через боротьбу за Кубок  Чернігівщини, UT5NM доповів замість нього щодо потужних виступів вінниччан в ЧУ 2011 та 2012 років. Більш детально ЧУ висвітлювалися на літніх конференціях. На високому рівні пройшов Кубок Жидковського. Проте, Андрій Борисович зауважив, що змагання "Першість Вінницької області" можуть так називатися лише у разі, якщо їх проводить ОВ ЛРУ.
       Відповідно до рішення Ради ВОВ традиційну перехідну відзнаку за розвиток і популяризацію радіоаматорства в області у 2012 році присвоєно UT0NN.
       UT8NV доповів, у першу чергу, щодо проведення ювілейних заходів у 2012 році та перспектив їх проведення у 2013-му.        
       UT7NS зазначив, що на даний час в області є 540 радіоаматорів, у яких не прострочені ліцензії. На превеликий жаль, протягом 2012 року нас покинули 4 радіоаматори, відповідно до чого було оголошено хвилину мовчання. До позитиву слід віднести відкриття 7-ми нових індивідуальних радіостанцій та однієї колективної - UR4NWC.
       Усіма доповідаючими було оцінено роботу Ради ВОВ ЛРУ як задовільною.
       Далі дійшла справа до виступів бажаючих та висунення кандидатів на посаду Голови Ради. UT9NA запропонував UT5NM. UT9NT виступив із певними критичними зауваженнями стосовно недостатності висвітлення статистичних даних ка конференції та зауваження щодо проведення ювілейних заходів з нагоди 100-річчя зародження радіоаматорства в Україні.
       Також було запропоновано на посаду Голови UT7NW, проте Віталій Анатолійович, як і два роки тому, зняв свою кандидатуру у зв'язку із зайнятістю на роботі. Також UT7NW вибачився за запізення через участь у змаганнях, у яких є велика ймовірність здобуття Кубка для Вінниччини. Ще раз відмітив успіхи вінничан в заочних ЧУ, а також UT0NT, який єдиний у цьому році брав участь в ОЗЧУ і посів 7-ме місце.
       За кандидатуру UT5NM членами відділення було проголосовано одноосібно. Вітання Андрію Борисовичу та наснаги! Відповідно до порядку денного тимчасовий ведучий конференції мав би передати повноваження ведення новому Голові Ради, що не довелося робити :-)
       Новий Голова окреслив головні плани на 2013 рік - це і надалі гарні виступи нашої збірної в ЧУ, проведення Кубку Жидковського, літньої Конференції у Козятині, відновлення роботи колективки UR4NWA, отримання окремої кімнати для QSL-бюро.
       Відповідно до пропозицій UT4NZ та UT5NM проголосовано за збереження складу Ради (UT5NM, UT7NW, UT7NS, UT7ND, UT7NT. UT8NT, UT8NV) та введення нових членів - UR5NN, UT0NN.
       Делегатами та всеукраїнську конференцію обрано UT5NM, UT4NZ та UT8NV, висунено на посаду президента ЛРУ UT4NZ.  Більшістю затверджено річні членські внески у розмірі 70 грн. Новими членами відділення стали: UR5NMP, UR5NLG, UR5NOK.
       Загалом на конференції було присутньо близько 65 радіоаматорів області. Під час перерви, як і очікувалося - сплата членських внесків, QSL-обмін, радіоярмарка.
       На загальному зібранні радіоаматорів було уже значно менше. UT7ND розповів щодо семінарів альтернативного лікування та зменшення шкідливого впливу опромінення мобільних телефонів. UT4NW зауважив у першу чергу про проблемні питання QSL-обміну та дійсну необхідність окремої кімнати для бюро.
       Загалом Конференція та зібрання пройшли в злагодженній та спокійній атмосфері.
       Зазначена вище інформація не претендує на "істину останньої інстанції". Більш чітке інфо буде занесено в протокол Конференції.
73! UT0NN