Все, "трилогія" ЧУ 2013 закінчилася!

Більш докладно та остаточно підсумки буде підведено на Конференції, а основні факти для учасників із Вінниччини, напевно, такі:
1)        Вперше наша командя стала КОМАНДНИМ ЧЕМПІОНОМ України!
2)        Вперше Вінницька область "КРУТІША ЗА ВСІХ" за підсумками усіх Чемпіонатів України 2013 р. на КХ! UT4NZ першим це помітив.
3)        У ЧУ 2013 на КХ Вінниччину фактично представили 22 радіоаматори.
4)        П'ятеро наших учасників виявили найбільшу стабільність (здоров'я також не підвело) та універсалізм і брали участь у всіх трьох ЧУ 2013 на КХ.
5)        Трійка найбільш "заслужених" у 2013 році: UT5NM - незважаючи на участь лише на одному діапазоні 80м, проте завдяки потужним виступам у кожному ЧУ, UT8NT - як і в минулому році в трійці, UT0NN - як і в попередні два роки в трійці. Якби не підвело здоров'я UT7NW та UT3NK -  "картина",  напевно би, кардинально змінилася!
6)        Найбільше підсилення командам у порівнянні із 2012 роком забезпечив UT9NA.
7)        Не слід хвилюватися окремим нашим аматорам, котрі не ввійшли в основу команд ЧУ цього року. Дехто взагалі в чемпіонатах  брав участь вперше (UR5NLG, UR5NLQ), у когось не вдалося "вистрелити" з різних причин..... А без конкуренції ЧУ практично неможливо командно вигравати, телефонний чемпіонат цього року це підтвердив - суддівська колегія відібрала із наших учасників найбільше очок!
8)        Останній позитивний момент - здається більший відсоток наших аматорів розуміє актуальність та престиж участі в ЧУ, про що була спроба також донести на цьому сайті.

Contest
Сайт UT0NN для
радіоаматорів Вінниччини