"Епопея" ЧУ 2014

       Основні факти для учасників із Вінниччини, напевно, такі:
1)        Багато можна говорити про те, що вінничанам повезло, що через слабкі виступи інших обласних команд ми посіли найвищі ЗА УСЮ ІСТОРІЮ сходинки у командних таблицяк та й гарні місця в індивідуальних заліках. Проте, таке твердження справедливе лише для телеграфного ЧУ через дуже несприятливий день тесту! Але ж умови були практично в усіх областей однакові, а наша команда таки зуміла мобілізуватися за два дні до першого ЧУ 2014.
       Якщо вже поглянути на команду телефонного 2014, то вона зовсім не слабша чемпіонської 2013 - тандем "основи" UT7NW, UT5NC, UT5NM чудово замінили UT3NK, UT7NY, UT0NI. А телетайпна збірна 2014 виявилася потужнішою за збірну 2013 враховуючи оптимальну структуру, набутий досвід учасників та якість іхніх звітів!
2) Вперше наша командя стала КОМАНДНИМ ЧЕМПІОНОМ України телетайпом!
3) Відсояно чемпіонський титул в телефонному ЧУ, повторено найкращий успіх 2012 року ("срібло") телеграфного ЧУ!
4)        Другий рік поспіль Вінницька область "КРУТІША ЗА ВСІХ" за підсумками усіх заочних Чемпіонатів України на КХ!
5)        У ЧУ 2014 на КХ Вінниччину фактично представили 19 радіоаматорів, які поки що зробили найбільший внесок для престижу усіх радіоаматорів Вінниччини у поточному році. На них слід усім рівнятися...
6)        Шестеро наших учасників виявили найбільшу стабільність та універсалізм і брали участь у всіх трьох ЧУ 2014 на КХ.
7)        П'ятірка найбільш "заслужених" у 2014 році:
       UT8NT - якби обставини не завадили б виступити в CW ЧУ, набрав би ще більше очок;
       UT5NM - незважаючи на участь лише на одному діапазоні 80м, проте, якби перейшов би в елітну залікову підгрупу -  також набрав би ще більше очок;
       UT8NQ - стабільно виступив в кожному ЧУ в елітній підгрупі та заслужено набрав 10,5% обласних очок;
       UT0NN - набрав 14% обласних очок та четвертий рік поспіль в трійці найбільш "заслужених";
       UT3NK - набрав 14% обласних очок та отримав статус "Найуніверсальнішого контестмена Вінниччини сьогодення".
8) Дуже відповідально усі наші учасники віднеслися до долей своїх звітів, а це вагома складова успіху! Не було жодного ненадісланого із 35 звітів, усі звіти було прийнято до заліків та лише один звіт UR5NBN ( вперше брв участь в ЧУ) мав менше 80% підтверджених зв'язків через відсутність досвіду участі в ЧУ. Проте, такий досвід вже отримано для майбутнього!
9)        А комадний дух, який царював серед наших учасників всіх ЧУ, а особливо переможних телефонного та телетайпного, важко передати словами. Це потрібно було відчути, так що хто із наших аматорів, які не брали тепер участі в чемпіонатах відчути цей дух також забажає, сподіваємось буде така нагода у 2015 році!

73! de UT0NN 
Contest
Сайт UT0NN для
радіоаматорів Вінниччини