Літнє загальне зібрання радіоаматорів  Вінниччини 2014
       


    


Матеріали ВОВ ЛРУ
Сайт UT0NN для
радіоаматорів Вінниччини
       Коротко про зібрання для радіоаматорів, явка на зібранні для яких не була пріоритетом:
1. UT5NM прозвітував в загальному за 6 місяців 2013-2014 р.р.
2. UT7NT доповів про стан та особливості QSL-обміну для членів ЛРУ.
3. UT0NN проінформував про найкращі командні успіхи Вінничан в ЧУ за усю історію та участь наших у деяких інших тестах.
4. UT8NV доповів про роботу Комітету по роботі з ветеранами та інвалідами ЛРУ, запропонував відзначити 150-річчя М. Коцюбинського, розповів про історію створення радіо.
5. UT7NS проінформував про роботу КТК з часу останнього зібрання.
6. Проведена розширена процедура нагородження за ЧУ. Кожен із наших учасників (чи його представник) отримав відзнаку у залежності від внеску:
       - радіоаматори, котрі хоча б один раз увійшли в обласний залік - медаль + диплом за "абсолютне чемпіонство";
       - перші трійки серед наших в елітних категоріях в кожному ЧУ - медаль+диплом, в категорії "один оператор - 80 метрів" - диплом;
       - усі решта - диплом "за участь, виявлений патріотизм та волю до перемоги".
       Було нагороджено також усіх наших радіоаматорів за Кубок Жидковського 2014.  За змагання UR-102 "Згадаймо друзів, які від нас пішли" за перше, друге та четверте місця UT5NM, UT0NN та UT7NS відповідно отримали медаль+диплом,  медаль+диплом та диплом. При цьому UT5NM і UT0NN передали свої медалі сім'ям SK-аматорів, яких вони у меморіалі згадували - UR5NA та UT7NJ.
7. Виступив також UT9NT. Він висловив своє незадоволення щодо ситуації в ЛРУ (не ВОВ) та відсутності поінформованості виходячи із газети "Радіоінформ" стосовно статистики радіоаматорів Вінниччини. Запропонував деякі поліпшення для популяризації радіоаматорства.
8. Стосовно вимог до делегатів на Конференцію ЛРУ у вересні в Затоці не було прийнято спільних рішень через пасивність діалогу наших аматорів. Були висловлювання про членські внески (для Києва) на 2015 рік - або 0 грн. через значні запаси, або не більше 50 грн. Щодо підтримки кандидатур на посаду Президента ЛРУ - О. Філіпов чи хтось із радіоаматорів м. Києва.
9. Загалом на зібранні було присутньо доволі мало радіоаматорів області. Без QSL-обміу, радіоярмарки, звичайно ж, не обійшлося.
       73! de UT0NN