Звітно-виборна конференція ВОВ ЛРУ 2014
   


    


Матеріали ВОВ ЛРУ
Сайт UT0NN для
радіоаматорів Вінниччини
   18 жовтня 2014 року відбулася Звітно-виборна конференція ВОВ ЛРУ 2014. Пройшла вона у чіткому дотриманні Статуту обласного відділення. Спочатку було обрано Мандатну комісію у складі: UT8NT, UT7NS, UT8NV. Голова мандатної комісії UT8NT засвідчив про наявність 73-х мандатів із 94-х членів ВОВ, що значно перевищує необхідний кворум (47 делегатів). І це незважаючи на загальну пасивність у цьому році. радіоаматорів України до хобі. Усі делегати отримали мандати.
    Голова Ради UT5NM прозвітував про діяльність Ради за останні два роки. А зроблено чимало - це вирішення питання юридичної реєстрації організації шляхом повідомлення, це і вирішення питання з ТСОУ про виділення приміщення для офісу та бюро, це і проведення заходів по атестації суддів республіканської та національної категорій. Також - співпраця з органами місцевого самоврядування шляхом проведення зібрань в Козятині (2013 рік) та на Гайсинщині (Степашки, 2014 рік). Підняття престижу ЧУ "в очах" наших аматорів, в результаті чого було отримано три командних чемпіонських титули та за обидва роки (2013, 2014) - неофіційні статуси "абсолютних командних чемпіонів". Також UT5NM ще раз заявив про неможливість очолювати у подальшому Раду через запрошення до роботи до КХ комітету ЛРУ.
    Після виступів декількох радіоаматорів та бурхливого обговорення, визнано роботу Ради як задовільною. Загалом усі голосування проходили з кількістю голосів "ЗА" понад 60.
    На посаду нового Голови Ради було запропоновано UT8NV, UT3NA, UT5NM, UT0NN. Знову виступи та бурхливе обговорення, у результаті чого UT3NA, UT5NM та UT0NN взяли "самовідвід", а Головою обрано  UT8NV.
    Новий Голова Ради ВОВ ЛРУ - Валерій Пантелеймонович, подякував за довіру, а також Андрію Борисовичу, UT5NM за його вклад у розбудову Вінницької обласної організації радіоаматорів. Сказав декілька слів про те, як баче подальший рух на шляху розбудови обласної організації радіоаматорів.
    Склад Ради запропонував прив'язати до реалізації основних напрямків діяльності ВОВ ЛРУ. До цих напрямків відноситься:
    1. Організаційно-юридична робота (взаємодія з ЛРУ, ТСОУ, облспорткомітетом, місцевими органами влади, органами реєстрації та обліку, робота з молоддю) - це компетенція Голови та його заступника. Запропонував заступником голови Ради ВОВ ЛРУ призначити Валентина Пращука, UT7NY.
    2. Організація обліку членів та членських внесків обласного відділення ЛРУ (прийом та реєстрація заяв про вступ у члени ЛРУ, приймання, зберігання та використання коштів організації відповідно до прийнятого радою річного бюджету). Згідно Статуту це компетенція скарбника, яким запропонував призначити Вячеслава Марценюка, UT8NT.
    3. Організація в області спортивно-аматорської роботи (Чемпіонати України, Український ДХ контест, першість IARU, "Кубок С.Жидковського", змагання UR103 "Згадаємо друзів, що пішли від нас", радіоаматорські експедиції та дні активності, дипломінг). Запропонував призначити членом Ради, який буде відповідати за цю ділянку роботи Василя Даниша,  UT0NN.
    4. Проведення областних "круглих столів" та представництво ВОВ ЛРУ в УДЦР. Запропонував призначити членом Ради, який буде відповідати за цю ділянку роботи Володимира Гнатовського, UT7NS.
    5. Організація роботи офіса ВОВ ЛРУ (взаємодія з радіоаматорами, забезпечення QSL-обміну, реєстрація та організація роботи обласної колективки). Запропонував призначити членом Ради, який буде відповідати за цю ділянку роботи Льва Литвака, UT4NY.
    6.  Загально-організаційна робота (зв'язок з районними коллективами радіоаматорів, організація літніх конференцій та хемфестів ВОВ ЛРУ, тощо). Запропонував призначити членом Ради, який буде відповідати за цю ділянку роботи Олександра Голумбієвського, US0NZ.
    Запропонований склад Ради було обрано. Також UT8NV запропонував утворити колегіальний орган для повноцінної участі радіоаматорів у різноманітних спортивних заходах - Вінницьку колегію суддів, яка допоможе якісно проводити змагання у відповідності до вимог Мінкомспорту. Очолити її, як атестованому судді національної категорії, Андрію Борисовичу Моховікову, UT5NM. За що було також позитивно проголосовано.
    Затверджено загальний розмір внесків на 2015 рік - 70 грн.
    UR5NJW запропонував утворити Ревізійну комісію (відповідно до Статуту ВОВ ЛРУ вона може бути утворена) та включити до її складу UT7NY, UT0NN.  Проте, в ході обговорення, вона не була утворена через назначні кошти, якими оперує обласне відділення та достатність для цього скарбника.
    UT7NS коротко розповів про роботу КТК. "Перехідний приз по підсумках року кращому радіоаматору м. Вінниця та Вінницької області" вручено знову UT0NN.
    UT7NY оголосив від себе грошову нагороду у розмірі 200 грн. найкращому учаснику Ukrainian DX Contest 2014.
    Було розглянуто звернення Оргкомітету з позачергової конференції ЛРУ "Підтримати вимогу про проведення позачергової звітно-виборної конференції ЛРУ в у місті Києві", за яке позитивно проголосовано делегатами-учасниками ВОВ ЛРУ. У разі проведення такої Конференції, делегатами стануть UT8NV, UT7NY, UT0NN.
    І це усе - лише головне... Шановні радіоаматори області, приходьте та приїзджайте на наступні Конференції!
73! de UT0NN

UT8NT засвідчує легітимність Конференції
UT5NM звітує
UR5NJW пропонує утворити Ревізійну комісію
UT8NV з передвиборною програмою
UT3NA оголошує "самовідвід"
UR5NF опонує UT7NY
UT7NY висловлює свої думки
Офіційна передача Статуту
Офіційна передача печатки
UT7NS - Про роботу КТК...
Черга на здачу внесків
Ще оне висловлення думок...