Тріумф в ЧУ 2015

   
       Основні факти для учасників із Вінниччини, напевно, такі:
1)        Загалом у кожному заочному ЧУ українських учасників було більше, у порівнянні із минулим роком. І при цьому, ми посіли найвищі ЗА УСЮ ІСТОРІЮ сходинки у командних таблицяк та й гарні місця в індивідуальних заліках. Переваги над іншими обласними збірними були просто непристойними:--).
2) Вперше наша командя стала КОМАНДНИМ ЧЕМПІОНОМ України телеграфом! При чому, принаймні один наш учасник (UT8NQ), став чемпіоном на ручному телеграфному ключі.
3) Відстояно чемпіонські титули в телефонному (другий раз!) та телетайпному ЧУ.
4)        ТРЕТІЙ рік поспіль Вінницька область "КРУТІША ЗА ВСІХ" за підсумками усіх заочних Чемпіонатів України на КХ! Цього разу й рахувати немає потреби. Ось, наприклад, що написав про наші успіхи Валерій, UT8IM: "Молодцы винничане не смотря ни на что! Так держать! Равняемся на Вас!".
5)        У ЧУ 2015 на КХ Вінниччину фактично представили аж 25 радіоаматорів та одна колективка UR4NWL, які поки що зробили найбільший внесок для престижу усіх радіоаматорів Вінниччини у поточному році. На них слід і надалі усім рівнятися...
6)        Семеро наших учасників виявили найбільшу стабільність та універсалізм і брали участь у всіх трьох ЧУ 2015 на КХ.
7)        П'ятірка найбільш "заслужених" у 2015 році:
    UT7NI - стабільно виступив в кожному ЧУ в елітній підгрупі та заслужено набрав 9% обласних очок;
    UT8NT - гарно виступив в кожному ЧУ в елітних підгрупах та набрав понад 10% обласних очок;
    UT0NN - набрав понад 10% обласних очок та п'ятий рік поспіль в трійці найбільш "заслужених";
    UT7NW - яскраво повернувся в ЧУ та набрав 11% обласних очок;
   UT3NK - набрав понад 11% обласних очок та другий рік поспіль отримав статус "Найуніверсальнішого контестмена Вінниччини сьогодення".
8) Знову відповідально наші учасники віднеслися до долей своїх звітів, а це вагома складова успіху! Усі звіти було прийнято до заліків та лише знову один звіт UR5NBN мав менше 80% підтверджених зв'язків.

73! de UT0NN
Contest
Сайт UT0NN для
радіоаматорів Вінниччини