Озаринці 2015

   
    20-21 червня 2015 року, у Всесвітній день активності замків і фортець світу, аматорами з м.Могилів-Подільського проведено радіоаматорську міні-експедицію до залишків Озаринецького замку ( WCA: UR-00151, UCFA: VI-006).
    Перша письмова згадка про Озаринці відноситься до 1431року. Саме тут, на крутім правім березі р.Немійки, в 1657 році була збудованна кам'янна Озаринецька фортеця (в селi - Турецька крепость, в рiзних iнформацiйних джерелах -Замок).
     В 1690 році, під час спустошливого набігу турецьких військ, Озаринецька фортеця була зруйнованна і  тільки після вигнання їх з Поділля, в 1699 році - відбудованна знову.
Поступово руйнувався від часу. Нині частково збереглися частини східної стіни і каземат.
    В екпедиціі взяли участь UT7NI/P I UT3NT/P. Планувалось встановити два робочих місця, але, на жаль, через дощ не вийшло і прийшлося з природи евакуюватись в забутий корівник, звідки і пропрацювали до кінця.
    Антена Інвертед V 20-40-80м -Yaesu-897+FC-30+Rigexpert Standart+Nout HP. В першу годину псробували підсилювач на транзисторах, але не дивлячись, що КСВ
був 1.3 з нього пішов дим. Оскільки екпедиція не була своєчасно розрекламована і не було можливості використовувати ДХ-кластерів /не було інтернет-покриття/ то відповідали не дуже добре. Тільки після того, як кидав в кластер Віталій/ut7nw/, був трохи пай-лап. В неділю під обід трохи розпогодилось і ми встановили Славину піраміду і UT3NT/P провів з другоі позиціі більше десятка зв"язків, а всього проведено 246, більше половини CW. А в загальному все класно, вийшов гарний відпочинок на природі.
    P.S. Накінець іще пробив заднє колесо.
        Усім, хто пришле QSL-ки, буде відправлена у відповідь. QSL через UT7NI.
    Хто бажає подивитись фото, тут http://my.mail.ru/mail/ut7ni/photo/17
      Фото і кліпи відео UT3NT /вибачте не можу зробити фільм/  тимчасово тут http://www.ex.ua/edit_storage/150105026161

   Володимир, UT7NI  73!
    


Експедиції
Сайт UT0NN для
радіоаматорів Вінниччини
UR5NCF, TNX, TNX, TNX!
UR5NV, TNX!