Матеріали ВОСТР
Сайт UT0NN для
радіоаматорів Вінниччини
Про зустріч, ситуацію
в області та комфорт

    За останні дні я почув думку майже  ніж 50-ти членів ГО ВОСТР стосовно цієї ситуації, яка виникла в нашій області!
    Одним словом, за що боролись наші опоненти, на те і напоролись. Особливо мене навіть вразила категоричність тих радіоаматорів, які постійно читають нашу переписку. Таких слів я давно не чув :-). Виявляється, що усі потуги посіяти недовіру до керівництва ГО ВОСТР з боку ЛРУ-шних добродіїв пропорційно обернулась проти них! При цьому, різні були аргументи, про деякі я навіть і не знав :-) Важливі, наприклад, такі:
    1. Йти на зустріч – це підтвердить те, що можна просто ганебною  поведінкою та жахливими вчинками не лише до області, а й до всієї України UT5NM та UT9NA  - заслужити увагу та повагу в інших. Заслужити, щоб до тебе прислухалися.
    2. ВП ВОВ ЛРУ в області був протиправно створений по відношенню до радіоаматорів Вінниччини та декому із опитаних соромно за тих, хто при цьому в ньому в керівному складі. Виходить, їм начхати на це протиправне створення.
    3. ЛРУ – антинародна організація, а можливі особи зустрічі є її офіційними представниками в області.
    Але саме головне і об'єднуюче, що стало причиною такого рішення людей, це постать Моховікова. Виявляється, з ним не те що за стіл переговорів, але й на одному полі..... Да, очевидно потрібно мати якийсь талант, для того, щоб отримати такий паскудний авторитет у суспільстві!
    Ну, з рештою, картина готова. ЗА проведення зустрічі я нарахував трьох членів ГО ВОСТР (членів Ради я не рахую). Утримались - 3 (людей можна зрозуміти, більшість з них не цікавить це питання взагалі). І не треба плутати бажання Миру наших радіоаматорів із небажанням мати справу із деким та дечим. Це різні речі.
     Тому усі подальші звинувачення (а вони будуть) у тому, що ми не прислухаємося до людей, чи боїмося зустрічі, можна вважати за звичайний ЛРУ-шний фейк і не звертати на це увагу.  
    Я, все ж таки, готовий зустрітись і вислухати аргументи і пропозиції тих, кому зараз не комфортно в нашому радіоаматорському колективі Вінниччини. Але без усілякого представництва, бо в мене немає на це повноважень.

    Тепер хочу визначити дві категорії "комфорту"  радіоаматорів Вінниччини.
    Перша категорія - це основна кількість радіоаматорів вінниччини, які починаючи з кінця 2015 року (за свою справедливу позицію) були позбавлені законних прав приймати участь у житті громадської організації ВОВ ГО ЛРУ, до якої належали багато років і, як наслідок, були позбавлені членства у цій організації з подальшою втратою усіх прав і послуг, які вони раніше отримували від цієї установи. Після процесу самоорганізації і створення громадської організації, яка знов зібрала усіх радіоаматорів цієї категорії, вдалось відновити нормальну радіоаматорську комунікацію області та навіть дещо покращити. На жаль, не вдалось відновити повноцінно отримання вхідної пошти по відомим причинам.
    На даному етапі, громадська організація працює і розвивається нормальними темпами, на що вказує рівень заходів і результати участі в рейтингових змаганнях. Разом з тим, суттєвим дискомфортом являється те, що представники другої категорії способом шантажу, розповсюдженням не правдивої інформації і дискредитації органів правління, наносять відчутну шкоду авторитету, як  самої громадській організації, так і області в цілому.
    
Друга категорія:
     Відсторонене правління ВОВ ЛРУ із своїми симпатиками, які залишились прихильниками тієї громадської організації, яка втратила довіру і дискредитувала себе перед радіоаматорською громадою України, самоорганізувались і направили всю свою діяльність на те, щоб дискредитувати правління громадської організації Першої категорії, для знищення авторитету вказаної організації і в такий спосіб відновити свій кількісний склад членів. При цьому, системно застосовуються брудні інформаційні технології з втручанням в роботу цифрових інформаційних мереж. Паралельно розгортається масштабна рекламна акція, метою чого є відновлення втраченого авторитету ЛРУ з використанням інформації, яка у більшості випадках, не відповідає дійсності.  
   
    І на кінець, побажання деяким представникам категорії Другого "комфорту", яким особливо не комфортно в такому статусі.
     Ви не задавали собі питання, чому Вашим колегам, таким як UT7NT, UT4NP, UT5NR  та ін. надалі комфортно, залишатись членом зразу багатьох громадських організацій і їм не потрібно ні з ким зустрічатись і миритись? В чому тут секрет?
     Спробую пояснити.
     Вказані шановні колеги вступили в ЛРУ для отримання певних послуг, які поки що є тільки в ЛРУ. При цьому, вони не приймають участі у політичній роботі (яка була вище описана) ЛРУ, тому що не  розділяють її політику, її методи. По цій причині вони зберегли свій авторитет і не зазнали ніяких наслідків.
     Тому зробіть для себе висновки і не воюйте для того, щоб потім миритись. 
--------------------------------------
    Сьогодні день усіх закоханих, тому на правах "святого" :-) хочу побажати усім не втрачати здатність любити так, щоб в результаті приносити в цей світ життя і щастя.
    А для тих, хто знов розпочне сіяти негатив і агресію в нашій радіоаматорській родині, хочу нагадати, що добро завжди "закохає" зло.
    Усім 73 та готуймося до ARRL CW.

    Валентин UT7NY                                                                                                        14.02.2018