Дні активності ВОСТР-2019

    Дні активності присвячуються 3-й річниці з дня заснування „Вінницького обласного спортивно-технічного радіоклубу” (в подальшому ВОСТР), який був створений за рішенням радіоаматорської громади Вінниччини та зареєстрований, як громадська організація, 9 березня 2016 року.
    Дата і час проведення: з 00:00 8 березня 2019 року по 23:59 13 березня 2019 року за київським часом. До участі в днях активності запрошуються радіоаматори всіх країн. В рамках днів активності з метою відзначення дати свого створення Вінницьким обласним радіоклубом буде проведене спільно з редакцією газети „Радіоінформ” 8 березня 2019 року чергове щорічне змагання „Тарас Шевченко-205”.
   У якості нагороди за роботу у днях активності запроваджується новий диплом „ВОСТР-003”. Радіоаматори, які бажають отримати диплом „ВОСТР-003” повинні набрати 30 очок. Очки нараховуються наступним чином:
- робота з радіостанцію ЕМ3N дає у залік 10 очок;
- робота з колективними радіостанціями ВОСТР (UR4NWA, UR4NWF, UR4NXL) дає у залік 5 очок;
- робота з членами „Вінницького обласного радіоклубу” дає у залік 3 очка.
    Зараховуються радіозв’язки проведені інформативними модами (телефон, RTTY) на діапазонах 160, 80, 40 та 2 метри. Повторні зв’язки зараховуються на різних діапазонах і в різні дні активності. Зв’язок із ювілейним позивним ЕМ3N є обов’язковим для отримання диплому „ВОСТР-003” .
    Радіоаматорам Вінниччини для отримання електронного диплому „ВОСТР-003” необхідно провести з іншими учасниками днів активності не менше 30 QSO. Серед учасників днів активності з числа радіоаматорів Вінниччини буде підведено підсумки першості по кількості проведених зв’язків за період днів активності. Переможці першості (1-3 місця) будуть нагороджені організатором цінними призами та паперовими дипломами, які їм будуть вручені в рамках проведення літньої конференції ВОСТР 2019 року.
    Диплом безкоштовно у електронному вигляді надсилається заявнику на його електронну адресу. Можливе надсилання паперового варіанту диплому за умови оплати вартості виготовлення і поштових послуг в розмірі 25 грн. Отримання паперового диплому дитячими колективами, ветеранами війни та інвалідами буде безкоштовним.
    Заявка на електронний диплом складається у будь-якому текстовому редакторі у вигляді виписки з апаратного журналу та направляється на електронну адресу менеджера диплому: ur5nla@ukr.net. Заявки на паперовий диплом з відповідною оплатою поштових послуг направляти на поштову адресу: 21014, м.Вінниця, а/с 13 Марценюк В.П..


Awards
Сайт UT0NN для
радіоаматорів Вінниччини