UR4NWA/P в
FD 2019
   
    5-6-7 липня відбувся традиційний виїзд Вінницької команди УКХ-істів UR4NWA/P. Як завжди випробовували нові засоби та змінили локацію KN49BK, що б скоротити траси основних напрямків.
    Чудова та злагоджена робота команди та обладнання дали можливість де що покращити наш результат при умові відсутності роботи більш ніж 9 годин! О восьмій годині ранку 7 липня стало зрозуміло, що потрібно терміново згортати позицію по причині стрімкого наближення грозового фронту з західного напрямку. Саме це і зупинило нашу роботу за довго до кінця змагань. Та не зважаючи на це, 71 зв'язок на діапазоні 2 м і більше 20 зв'язків на діапазоні 70 см є явним покращенням наших минулих досягнень! Але саме цінне надбання - це його величність досвід!
    На жаль, у деяких активних наших колег, за поважних причин, не вийшло долучитись до складу команди у цьому році, та сподіваюсь, у наступному періоді команда буде більш розлогою! Порівняно з локацією KN38VX на разі маємо набагато кращі траси у напрямках Дніпра, Сум, північного напрямку, Херсону, Миколаєва і Одеси. Разом з тим, західний та південно-західний напрямки з KN49BK виглядали явно слабшими.
    Велика подяка Володимиру UT8NI, який взяв на себе організацію вибору локації, Володимиру UR5NLA, який як завжди усіх вразив якістю та складністю своїх особистих технічних шедеврів, які були основним сетапом експедиції. Також величезна подяка усім членам команди: US0NZ, UR5NPI, UT7NI, US5NEQ завдяки яким вдалось провести такий цікавий захід та підтримати наших колег з інших областей України! Також дякую усім, хто долучився та прийняв участь у такому цікавому заході. До зустрічі в ефірі!
   
    UT7NY Валентин
  
  
   


    


Експедиції
Сайт UT0NN для
радіоаматорів Вінниччини
UR5NCF, TNX, TNX, TNX!
UR5NV, TNX!